Broneeri treening

Tallink Tennisekeskus on avatud:
E-R 7-23
L-P 9-21

Eesti suurimas ja moodsaimas spordikeskuses paiknevad 20 tenniseväljakut, 10 sulgpalliväljakut, 3 stuudiot rühmatreeninguteks ning  650-ruutmeetrine jõusaal. Külastajate kasutada on eraldi riietusruumid täiskasvanutele ja lastele, saunad ning tennisepood.

Tennise- ja sulgpalliharrastajaid üllatab kindlasti esmaklassiline valgustus, mis on ainulaadne kogu riigis.

Augustis 2017 valmisid 6 tennise välisväljakut, siseruumides paiknevast üheksast kõvakattega tenniseväljakust neli vastavad rahvusvaheliste suurvõistluste nõuetele, viis väljakut on kaetud 7.5 millimeetrise vaipkattega, mis säästab sportlaste liigeseid. Samuti on tähelepanu pööratud väljakute akustikale, mistõttu on oma mängupartneriga võimalik treeningu ajal vestelda. Juulis avatakse kuus kõvakattega välisväljakut.

Fitnessisõpradele tasub toonitada, et vetruva spetsiaalpõrandaga stuudiotes ning avaras jõusaalis on tõhus ventilatsioon. Tallink Fitnessi treenerite nimistu on muljetavaldav, üheski teises spordiklubis ei kohta sellist hulka oma ala tippe (Riina Suhotskaja, Kristina Nuut, Anu Ruutu, Peeter Karask, Jüri Leinvald, Raigo Kuusnõmm jpt). See on klubi, kus treenerid tahavad ise treenida!

Info, tennise- ja sulgpalli üksikbroneeringud: 611 83 83, tennisekeskus@tallink.ee

Kliki klubikaartidel, et tutvuda võimalustega!

 

Liitu uudiskirjaga ja kuule esimesena headest pakkumistest!

Galerii